czech flagslovakia flag
Logo
0 ks
za 0 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 111 EUR a máte dopravu ZADARMO

  1. Úvod
  2. Najčastejšie otázky | FAQ
Najčastejšie otázky

Na začiatku je otázok vždy veľa. My však vieme, že učený z neba nespadol a preto veľmi radi odpovieme na akékoľvek Vaše otázky či už prostredníctvom emailovej komunikácie, facebooku, alebo našej online poradne.

Skúste si prelistovať naše stránky, možno odpoveď na Vašu otázku nájdete. K tomu sme si pripravili zopár článkov:

 

Tu je niekoľko ďalších rýchlych odpovedí:

Akým spôsobom môžem tovar objednať?

Občas sa na nás obrátite s otázkou, či je možné tovar objednať telefonicky, prípadne emailom. Bohužiaľ toto nie je možné. Jediným spôsobom je objednanie prostredníctvom nášho e-shopu a vyplnením objednávkového formulára. Dôvodom je nutnosť potvrdiť, že ste sa zoznámili s obchodnými podmienkami.

Máte predajňu na Slovensku?

Na Slovensku zatiaľ predajňu nemáme. Sídlime v Českej republike, kde máme aj skladové priestory. Všetky zásielky sú odosielané z Českej republiky na Slovensko.

Ako sa vykoná platba do Českej republiky?

Platba do Českej republiky sa vykonáva prostredníctvom internetového bankovníctva, kde zvolíte bankový prevod nazvaný, EUROPLATBA, medzinárodná platba a podobne. Namiesto bežného čísla účtu sa tu vypĺňa len IBAN a SWIFT kód. Pri Europlatbe mnohokrát stačí len zadanie IBAN kódu.

Akými spôsobmi možno vykonať platbu za tovar?

V objednávke si môžete zvoliť platbu dobierkou, alebo platbu prevodom na účet, pred odoslaním tovaru. Iné spôsoby platby v súčasnosti neakceptujeme.

Aká je obvyklá dodacia doba?

Tovar sa snažíme odosielať nasledujúci deň po prijatí objednávky, alebo po prijatí platby za objednaný tovar. Avšak niekedy sa z kapacitných dôvodov odoslanie objednávky môže oneskoriť.

Na základe akých parametrov tovar vybrať?

Chápeme, že začínajúci lukostrelci nevedia a preto sme vytvorili niekoľko článkov, ktoré Vám odpovedia.

Ako vybrať luk; Ako vybrať šípy;

Máte vybavenie pre ľavákov?

Ak ste ľavák a zháňate pre seba vybavenia v prevedení LH, tak nám môžete napísať email s konkrétnou požiadavkou. Tovar v prevedení LH nemáme vystavený v e-shope. Vzhľadom k malému dopytu ho objednávame individuálne. Dokážeme zohnať v prevedení LH takmer všetko. Bohužiaľ musíte počítať s nejakou čakacou dobou.

GDPR?

Čo sa týka európskeho nariadenia o ochrane osobných údajov, máme všetko podľa európskeho nariadenia. Všetko máme nastavené tak, ako nariadenie stanovuje a preto sa nemusíte báť, že by Vaše osobné údaje neboli v bezpečí.